Aflopende kavels

Kijkdag
Delfts Blauw wandbord 30cm "Herfst"
22.11.0088 Delfts Blauw wandbord 30cm "Herfst"
€ 5
3d 4u
1 biedingen
Kijkdag
Drie delig kaststel Petrus Regout 1920
22.11.0101 Drie delig kaststel Petrus Regout 1920
€ 75
3d 4u
0 biedingen
Kijkdag
Glazen schaal gesigneerd door Max Verboeket
Kijkdag
Aquarel in groene paspartoe
22.11.0103 Aquarel in groene paspartoe
€ 275
3d 4u
0 biedingen
Kijkdag
Stilleven op paneel door B.v.Oord
22.11.0104 Stilleven op paneel door B.v.Oord
€ 50
3d 4u
0 biedingen
Kijkdag
Schilderij op canvas door B.v.Oord
22.11.0106 Schilderij op canvas door B.v.Oord
€ 150
3d 4u
0 biedingen
Kijkdag
Engelse tafelklok John Thomas
22.11.0107 Engelse tafelklok John Thomas
€ 50
3d 4u
0 biedingen